Fanstastycznie Mamvastycznie

Strona w budowie

 • Bert Truskawa

  Bert Truskawa

  Bert Truskawa jest zawsze pełen zapału – w szczególności gdy chodzi o naukę. Czy w grę wchodzą liczby, formuły czy historia – mały mądrala zawsze zna odpowiedź! Nic dziwnego, że wygrał ostatnio wielki quiz wyspy Mamba. Na szczęście główną nagrodą był wodoszczelny komputer. Teraz przesiaduje z komputerem i jego przyjacielem Panem Bongo w Bananowym Barze, zamiast – jak to zwykł robić - sam w bibliotece.

 • Rasberta Malinowska

  Rasberta Malinowska

  Rasberta Malinowska jest mała, urocza, słodka i – RÓŻOWA! Bo począwszy od ciuszków, a skończywszy na szmince, nigdy nie ma dość różowego. Chłopaki kochają Rasbertę Malinowską i najchętniej nosiliby ją cały dzień na rękach. Ale ona kocha (choć skrycie) tylko jednego: Mikiego Melona.

 • Sunny Orange

  Sunny Orange

  Sunny Orange to prawdziwe słoneczko – jest zawsze w dobrym nastroju, jakby wypełniony promieniami słonecznymi aż po słomkowy kapelusz. Radośnie figlarny, jest kumplem, z którym można konie kraść... Ale również wspinać się po drzewach i surfować po falach – najchętniej ścigając się z innymi!

 • Bongo Banana

  Bongo Banana

  Bongo Banana, zwany też panem Bongo, to fajny gość. Jest niezwykle popularny, uwielbia surfowanie i muzykę i zawsze ma do opowiedzenia jakiś fajny dowcip. Popołudniami pan Bongo pracuje na plaży w Bananowym Barze – głównym miejscu spotkań na wyspie Mamba.

 • Miki Melon

  Miki Melon

  Miki Melon jest, jak powiedziałaby Rasberta Malinowska: „TAAAAKI SŁODKI!”, nie tylko dlatego, że uwielbia dobrze się ubrać i zna najnowsze trendy w modzie. Lubi udawać twardziela – przynajmniej na zewnątrz, na przykład gdy surfuje na muszelkach. Ale pod twardą skorupą kryje się wrażliwy gość – i gdy ta skorupa pęknie można znaleźć przyjaciela na całe życie.

 • Ken Cherrington

  Ken Cherrington

  Ken Cherrington jest najmniejszy z całej grupy i trochę nieśmiały. Jest zdecydowanie za delikatny i za słodki dla tego świata i najchętniej spędzałby cały dzień w swoim hamaku na plaży, wystawiając brzuszek do słońca. Jednak nie ma na to zbyt wiele czasu, ponieważ będąc maskotką przynoszącą szczęście całej paczce, jest zabierany wszędzie przez swoich przyjaciół.

 • Jędrek Ananas

  Jędrek Ananas

  Jędrkowi Ananasowi czasem odbija palma. Jędrek jest trochę szalony i pełen fantazyjnych pomysłów, tak niezwykłych, jak jego bujna, jasnozielona czupryna. Ten pogodny gość bez trudu zdobywa kobiece serca, ponieważ jest zabawny, szarmancki i nigdy nie opuszcza go dobry humor.

 • Sajmon Lemon

  Sajmon Lemon

  Sajmon Lemon nie tylko świetnie wygląda, ale jest prawdziwym bystrzakiem i zawsze ma najlepsze pomysły – w szczególności gdy chodzi o wynalazki! Najczęściej można go spotkać w jego laboratorium – to tam wynalazł np. sprężhopflopy, przy pomocy których Sunny wskoczył kiedyś na sam wierzchołek palmy. To jest nowy rekord na wyspie Mamba!